Enkelitulkitsija -koulutuksesta valmistuneita

Tässä on Enkelitulkitsija -koulutuksesta valmistuneita kurssilaisia, joilta voit tilata enkelitulkinnan tai enkelienergiahoidon. Kurssilaiset ovat suorittaneet neljä kuukautta kestäneen Enkelitulkitsijakoulutuksen, koulutuksen lopussa heidän osaaminen on varmistettu testitulkinnoilla, joista saatu palaute on ollut positiivista.


Pipsa Nikula
Espoo
pipsanikula@gmail.com
p. 050 542 5656

Nina Hermansson
Lieto
ninni.hermansson@gmail.com

Mira Mustonen
Ylöjärvi
Enkelitulkinnat
mustonenmira72@gmail.com

Elina Himanka
Kalajoki
040 8312693
elinahimanka@gmail.com


Sanna Kortelainen
Hoitola Unelmakulma
Hollola
www.unelmakulma.fi


Erja Mäkinen
erja.makinen@hotmail.com
Enkelikortti tulkinnat ja enkelihoito
Nurmijärvi


Annukka Suuronen
luontaisestiannukkasuuronen@gmail.com
Enkelienergiahoidot kaukohoitoina, tulkinnat kirjallisena.


Ritva Heikkinen
ritva.heikkinen3@gmail.com
040-4108006
Enkelitulkinnat puhelimitse, sekä kirjalliset tulkinnat, enkelienergiahoidot kaukohoitona
Yhteydenotot ensisijaisesti s-postilla ja tekstiviestilla


Minna Patjas
Salo
041-431 8931
minna.patjas@gmail.com
Tulkinnat puhelimitse sekä kirjalliset tulkinnat
Yhteydenotot ensisijaisesti tekstiviestillä tai sähköpostilla


Merja Itkonen
Lappeenranta
itkome@gmail.com
Enkelitulkinta, enkelienergiahoito


Satu Viirelä
satu.viirela@kotinet.com


Heli Salminen
helim.salminen@outlook.com


Susanna Liukkonen
Kinnula
Enkelitulkinnat ja Enkelihoidot
s_liukkonen@hotmail.com


Katri Pelkonen

katrin.enkeliposti@gmail.com
Enkelitulkinnat ja enkelikaukohoidot


Niina Rahikainen
rahikainen.niina@gmail.com
Tampere

Riitta Pehkonen
Enkelitulkinnat
rtpehko@gmail.com
040 7780037

Heli Kanerva
Enkelitulkinnat ja enkelienergiahoidot
Jyväskylä
helikanerva@saunalahti.fi


Miia Arola
miia.arola@hotmail.com
040 9622347
yhteydenotot ensisijaisesti s-postitse tai tekstiviestillä

Minna Malmbäck 
Espoo
Enkelitulkinnat
minna.acupunktio@gmail.com
(0440241966)
Yhteydenotot sähköpostiin

Tanja Tanskanen
Kontiolahti
tanja.tanskanen@hotmail.fi
Enkelihoidot kauko- ja lähihoitona. Enkelitulkinnat kirjallisina.


Taru Kettunen
Turku
050 5458565
kettunen.taru@gmail.com
Enkelihoidot kauko- ja lähihoitona. Enkelitulkinnat kirjallisena tai puhelimella.
Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla tai tekstiviestillä.

Julia Hokkanen
Helsinki
juliatamme80@gmail.com
Puh: 04577300273

Enkelitulkinnat puhelimitse ja kirjallisena. Enkelienergiahoidot kaukohoitona


Piritta Lavi
Enkelitulkinnat ja enkelihoidot
lavi.piritta@gmail.com
Puh. 0407056025

Jaana Ailovuo
p. 0445511202 Oulu
jaana.ailovuo@gmail.com
yhteydenotot mieluiten viestinä tai sähköpostilla


Samira El Nahhal
0407009063
samira.elnahhal@kolumbus.fi
www.facebook.com/beautysalonsamira
Enkelihoidot kauko-ja lähihoitona, Enkelitulkinnat kirjallisina


Evi Kurikka
Rajamäki
0405013096
evikurikka@gmail.com


Reina Lehtola

luontaishoitola Reina Lehtola
Espoonaukio 5
02770 Espoo
Puh.0503765847
reina.lehtola@kolumbus.fi


Kirsi Tukkinen
kirsi.johanna68@netti.fi
Rauma


Johanna Forsman
puh.0451491168 ja mervi.forsman@gmail.com


Sari Yli-Sorvari
Vaasa
Enkelitulkinnat
sari.ylisorvari@gmail.com


Paula Sandholm
Rovaniemi
paula.sandholm@hotmail.com
Enkelitulkinta sekä enkelienergiahoito (lähi- ja kaukohoitona)


Hannele
sininentaivas.com


Sirkka Jaara
sirkka.jaara@gmail.com


Katriina
enkelitulkinnat
enkelienajatuksia@gmail.com


Satu Sarkola
Enkelitulkinnat
Akaa
satu.sarkola@pp3.inet.fi


Irene
irkku.k@gmail.com


Heidi Maria
heidi.maria.km@gmail.com
Enkelitulkinnat ja enkelikaukohoidot


Sari Karhu
040 665 0141
Laitila
sari@hoidoniloa.fi
www.hoidoniloa.fi


Sanna Savilampi
Oulu
kuulampihealing@gmail.com
kuulampihealing.wordpress.com
www.facebook.com/kuulampihealing

MENU