Tässä Enkelitulkitsijakoulutuksesta valmistuneita

Tästä listasta näet Enkelitulkitsija™ -koulutuksesta valmistuneiden yhteystiedot. Enkelitulkitsijoiden ammattitaito on tärkeää. Kaikkien halukkaiden enkelitulkitsijoiden ammattitaito testataankin aina koulutuksen lopuksi ja vain hyväksytysti koulutuksen suorittaneet saavat todistuksen. Ammattitaito varmistetaan useiden lopputulkintojen ja tehtävien avulla, eli nämä henkilöt osaavat näiden tehtävien arvion perusteella kanavoida viestejä suoraan enkeleiltä. Heiltä voit tilata esimerkiksi enkelitulkinnan tai enkelienergiahoidon.

 

Irene
irkku.k@gmail.com


Sari Karhu
Laitila
0406650141
sari@hoidoniloa.fi
www.hoidoniloa.fi


Airi
airituuli@gmail.com
Kiiminki


Eija Kainulainen
enkelitulkinnat puhelimitse tai kirjallisesti
eija.kainulainen7@gmail.com
0440291701


Suzan Elwan
040 5823618
suzanelwan@gmail.com


Nina Sjöblom
nina.sjoblom@hotmail.com


Sinikka Aaltonen
Sinikka.Aaltonen0803@gmail.com
puh 040 1430 970


Sari Kangas
Hollola
sarikangas@suomi24.fi


Jonna Molin
www.halistyle.com
www.jonnamolin.com


Eleni Skyttä
tiina.terzis@gmail.com
Enkelitulkinnat kirjallisesti ja puhelimitse
0405576978
Kotka


Terhi Saarinen
Enkelitulkinnat
joogaenkeli@outlook.com
www.joogaenkeli.weebly.com
Facebook sivut: Terhi Saarinen – JoogaEnkeli
045 1029 378
Akaa ja lähialueet


Marja Haaranen
enkelitulkinnat puhelimitse/kirjallisesti sekä enkelihoidot kaukohoitona
040 7194761
Orimattila
mha@luukku.com


Kaisa-Liisa Ahola
Oulu
kaizas@hotmail.com


Heidi
Turku
heidi.elina@hotmail.com
Enkelitulkinnat kirjallisesti


Milla Laine
Kirkkonummi
Enkelitulkinnat kirjallisena, puhelimessa sekä myös kasvotusten &
enkelihoito kaukohoitona ja lähihoitona
earthmoonmagic@outlook.com
www.earthmoonmagic.webnode.fi


Salla Vuono
Nokia
0505358714
sallius@hotmail.fi


Anna
Enkelitulkinnat- ja kanavoinnit
keiju.kauppa@gmail.com


Anita Nevalainen
Turku
ansu.nevalainen@gmail.com
0400656410
Enkelihoidot myös kaukona


Sinikka Piittala
044 332 7279
sinikka.piittala@live.fi


Helen Varvikko
Enkelitulkinnat puhelimitse/kirjallisena, enkelihoidot kaukohoitona
0401520302
helenvarvikko@hotmail.com


Inka Konu
040-4129380
inka.konu@gmail.com
Enkelitulkinnat puhelimitse ja kirjallisesti, enkelihoidot etänä


Anna Wasenius
Somero
Enkelitulkinnat ja hoidot puhelimitse sekä kirjallisesti
enkelivalo0316@gmail.com
0413662121
www.enkeliyhteys.com


Heidi Ristseppä
hristseppa@gmail.com
www.pranamaa.fi
puh.040-5720077
Enkelitulkinnat kirjallisesti ja puhelimitse


Minna Raivio
Tampere
energiaasinulle@gmail.com
045 630 5169 / Aikavaraukset ja yhteydenotot tekstiviestillä tai sp:llä,  Enkelitulkinnat kirjallisena ja puhelimitse
Enkelienergiahoidot kaukohoitona


Hannele Junttila
kirjalliset enkelitulkinnat
junttilahannele@gmail.com
hoitopiste@valossa.fi
www.valossa.fi


Minna-Katariina
Ähtäri
0405367096
minna.kuoppamaki@hotmail.fi
Enkelihoidot-ja tulkinnat


Heidi Kopeli
Kuopio
Enkelitulkinnat kasvotusten tai puhelimitse
enkelikanavointi myös kirjallisena kirjeenä tai sähköpostina
Energiahoidot paikan päällä
Angel messages and sessions also in English, as written or by phone
heidi.kopeli@gmail.com
www.hoitolapuhdasenergia.fi


Maaria Kujala
maaria.kujala@hotmail.com
Enkelitulkintoja


Piia Ronkainen
Kirjalliset enkelitulkinnat
piia.ronkainen@gmail.com


Kirsi Keskimäki
Ilmajoki
Enkelitulkinnat puhelimitse, kirjallisena tai kasvotusten
kirsikkainen@luukku.com
p.0503691833


Maarit Puusti
tmi Maarit Puusti
Ylivieska
0440 428 515 / Aikavaraukset tekstiviestillä tai sp:llä
Tulkinnat ja hoidot puh/sp/läsnäollen.

Anne Huhtaviita-Tolonen
Keminmaa
Tulkinnat kirjallisena
Enkelihoidot, lähihoidot ja kaukohoidot
info@hierontaanne.com tai enkelitoyou@yahoo.com

Pilvi Koukka
Laukaa
Puh.040 500 8298
pilvikoukka@luukku.com


Pia Wikström
Helsinki, Lemi/Lpr
www.luomuhoitolaharmony.fi


Teija Ihanus
82900 Ilomantsi
Puh:040-5776807
teija.ihanuus @gmail.com


Taina Kiesi
Kirjalliset tulkinnat
valkoisenvalonkiesit@gmail.com


Hanna Koponen
Enkelitulkinnat kirjallisena ja puhelimitse
hanna.m.koponen@gmail.com


Katja Hertta Johanna Holopainen
kirjalliset enkelitulkinnat
katjaherttajohanna@mandalatalo.com
www.mandalatalo.com


Jaana Kanninen
Enkelitulkinnat puhelimitse sekä kirjallisesti
jaana.kanninen@gmail.com
040 5482219


Seija Valli
valliseija@gmail.com
Vantaa


Terhi R
terhi.ra@outlook.com
Kirjalliset tulkinnat


Petteri Lappalainen
Enkelitulkinnat puhelimitse, kirjallisena tai naamatusten
valkoinenaura@gmail.com


Lea Lampinen
Enkelitulkinnat puhelimitse ja kirjallisena
lea.lampinen@gmail.com


Sirpa Laakso
Enkelitulkinnat kirjallisesti
sirpa.laakso@gmail.com


Minna Kaarina
Enkelitulkinnat kirjallisesti ja puhelimitse
minnakaar@gmail.com


Marjo Raivio
enkelitulkinnat puhelimitse/skypellä/kirjallisesti
Consulto en español y en ingles tambien
I consult in spanish and english also
lablancanieve@gmail.com
p. +358456169858


Emmi
emiilia7@luukku.com
enkelikorttitulkinnat sekä kirjalliset enkeli/yksisarvis tulkinnat


Sikke Klemetti
sikke@outlook.com
www.sikkekoo.fi


Sanna Harju
harju.sanna@gmail.com
Enkelitulkinnat kirjallisesti


Maria Maunu
enkelitulkinnat puhelimitse ja kirjallisena
markkumau@gmail.com
p. 0409118352


Anna Koivula
anna.koivula83@luukku.com


Heidi Korhonen
kaunis.heidi@gmail.com
p. 050 585 3076


Outi Hjelmeroos
outi.hjelmeroos@pp.inet.fi
p. 040 527 6166
www.hierontapalveluhelmi.auttaa.fi


Liisa Mustonen
Enkelihoitoja kaukohoitona ja enkelitulkintoja kirjallisesti
valoposti9@gmail.com


Mira Ruuska
Kaukohoito+Enkelitulkinta
Enkelitulkinta (kirjallinen tai puhelin)
Mira@valokeho.fi
www.valokeho.fi


Marita Salonen
p. 041 4714664
www.valonpisarat.fi


Laura Jokinen
Urppis@gmail.com


Kirsti Rosvall
Enkelihoidot ja enkelitulkinnat
Myös kirjallisena ja etänä
p.0503319688
kirsti.rosvall@gmail.com
www.enkelinkosketus.fi


Satu Kirjavainen
satu.koso@luukku.com
p: 0400-641 097


Diana Doczi
kukkainenkeijukaismieli@gmail.com
040-1862260


Kirjalliset enkeliviestit
Niina Nabb
niina.nabb@gmail.com


Kaisu Saari
kaisusa1@luukku.com
Tarot-tulkintoja ja enkelitulkintoja sähköpostitse


Heidi Ketola
Tornio
heiketola@gmail.com


Susanna Mäki
maki.smk@suomi24.fi


Janita Nieminen
Kirjallisia enkelitulkintoja
jansku.nieminen@windowslive.com


Raija Tuomiranta-Isola
raija.tuomiranta@gmail.com


Kaisa Nissinen
www.elinvoimalanissinen.fi
elinvoimalanissinen@gmail.com
0407252344


Kirsi Johanna
Kirjallisia Tarot-tulkintoja
kirsiron@luukku.com


Riikka Hartikainen
http://enkelini.vuodatus.net/
riikka.hartikainen75@gmail.com


Saija Kujanpää
kujanpaa.saija@gmail.com
www.saijakujanpaa.com
0405521888


Leena
kirjallisia enkelitulkintoja
enkelikirje@gmail.com


Marika Nyman
Vaasa
marika.susanna.nyman@gmail.com
puh. 044-9730 244
www.aurel.omasivu.fi


Vandi Vaccaleen
vandi@live.fi
p. 040 851 9911


Angel Letters / Enkeli Kirjeet
www.angels.omasivu.fi


Katja Tuominen
www.lumikristalli.fi
katja@lumikristalli.fi
puh: 040-9384450


Katja
Joensuu
katrii@outlook.com


Marjo Ranta
marjoranta@euralainen.com


Heidi Vahtera-Helenius
Paimio
heivahe@gmail.com
satulavaljas.com
040-709 3273


Heidi Maria
heidi.maria.km@gmail.com
Enkelitulkinnat ja enkelikaukohoidot

Mirja Halminen
mirjahalminen@luukku.com
040-8267448

Riitta Pehkonen
Enkelitulkinnat
rtpehko@gmail.com
040 7780037

Heli Kanerva
Jyväskylä
helikanerva@saunalahti.fi
enkelitulkinnat ja enkelienergiahoidot

Miisa Santala
Enkelitulkinnat kirjallisena/puhelimitse
050 4687080
miisa@santalat.fi

Päivi Pietiläinen
Varkaus
Enkelihoidot lähi/kaukohoitoina, enkelitulkinnat
0400 898883
paivimarita58@gmail.com

Heidi Tulonen
Urjala
tulonen.heidi@gmail.com
040-700 2037
Enkelitulkinta puhelimitse ja kasvotusten
Enkelihoidot kaukohoitona

Tuula Säkkinen
044 3470939
Tampere
tuula.harmonia@gmail.com

Pia Lehtonen
valonapu@gmail.com
Tulkinnat puhelimitse ja kirjallisesti

Tuulia Koivisto
040 – 514 3106
tuulia.koivisto@hotmail.com
Rauma

Eira Ahonen
eira_ahonen@hotmail.com
0405757110
Enkelitulkinnat puhelimitse ja kirjallisesti

 
Pia Villa

0456792054
ilonavaimet@gmail.com
Enkelitulkinnat;kasvotusten, puhelimitse ja kirjallisesti
Enkelihoidot
Lappeenranta


Heli Karjalainen
044 980 6467
Naantali
hellunenergiat@luukku.com
www.hellunenergiat.com
Facebookissa Hellun energiat
Enkelitulkinnat kirjallisena, puhelimitse tai kasvotusten
Enkelihoidot etä- tai lähihoitoina Naantalissa tai Turun keskustassa

 
Raija Mikkanen
puh. 040 7232272
Kaavi
raija@varisampo.fi
enkelitulkinnat, myös kirjallisesti, enkelienergiahoidot

Satu Niemi
Helsinki
puh. 0458681208
satu.vatanen@gmail.com
Energiahoidot ja enkelitulkinnat

Riitta Holm
Pertteli
045 695 8995
Enkelitulkinnat

Aila
aila.kukkamaa@gmail.com


Paula Jussila
Orimattila
044 046 3333
paula.jussila@phnet.fi
Enkelitulkinnat puhelimitse/kirjallisesti
Enkelihoidot kaukohoitona


Tabita Kotkavaara
Hämeenlinna
Enkelitulkinnat kirjallisina, tarvittaessa puhelimitse tai kasvotusten
044 262 1680
kotkavaara@hotmail.fi
Elämänkeinu (Hiusatelje)
www.hiusatelje.fi


Marjo Nurmi
Enkelitulkinnat kasvotusten, kirjallisena ja puhelimessa, myös enkelihoito
050 4914 281
marjo2902@suomi24.fi
Laitila


Susanna Sarasniemi-Urpomäki
susanna.sarasniemi@hotmail.com
Enkelitulkinnat puhelimitse ja kirjallisena
Enkelihoidot kaukona


Sirpa Kiviharju
Ylitornio
sirpula74@gmail.com
0456097170


Minna Kuusivuori
Sastamala
p.050 4120964
minna.vuokko@gmail.com
Enkelitulkinnat kirjallisena ja puhelimitse, enkelienergiahoidot (myös etähoitona)


Tiia Heino
Enkelitulkinnat ja -kanavoinnit kirjallisena
tiia.valonsade@gmail.com
www.facebook.com/enkelikanavoinnit


Elina Lahtinen
Kirjalliset enkelitulkinnat, puhelintulkinnat sekä enkelihoidot etänä
elinalah@gmail.com


Mariann Oikarainen
Puh.045-2309467
o.mariann1@outlook.com
Tarot- ja enkelitulkinnat kirjallisena tai puhelimitse
Enkelienergiahoidot kaukohoitona
Varaukset tekstiv.- tai spostissa


Teija Hoikkala
Salo
teija.hoikkala@gmail.com


Susanna Jämiä
Parkano
Enkelitulkinnat kirjallisena ja puhelimitse
susannajamia@luukku.com


Laura Salonen
laurasaloselle@gmail.com


Maija-Riitta
maijariittaa@gmail.com
0445582837


Anne mukkala
Uusimaa
0405878122
y-tunnus 2431730-1
kristallimandala@gmail.com
Kanavointia/enkelitulkinnat/puhelimitse /kirjallisena


Jarno Kuula
jarno.olavi.ku@gmail.com
0407329065
tulkinnat ja hoidot puhelimitse, kirjallisena ja myös kasvotusten


Tiina Mönkkönen
Siilinjärvi
p. 040 513 8371
tiina.monkkonen@hotmail.com
Tulkinnat kirjallisena ja puhelimitse
enkelienergiahoidot; lähi- ja kaukohoitoina


Sanna Loukasmäki / Anahata
Mäntsälä
puh. 0456445994
www.lovefromanahata.com
lovefromanahata@gmail.com


Hanna Vanhatalo
Enkelitulkinnat puhelimitse tai kirjallisina
050 590 5724
www.valkyria.fi
info@valkyria.fi


Jenni Rantanen
jiirantanen@gmail.com
Enkelitulkinnat ja enkelihoidot
Tampere (tai kaukohoitoina)


Sirpa
siivensuoja@gmail.com
Kirjallisia tulkintoja


Terhi Saarinen
Akaa
puh 045 1029 378
teyasmin@gmail.com


Noura Soveri
Tulkinnat kirjallisesti, puhelimitse sekä kasvotusten
noura.soveri@icloud.com


Anne Laine

anne.laine57@live.com


Samatha Sjöroos
Enkelitulkinnat kirjallisesti ja puhelimitse
samppu82@gmail.com


Elina Korpela
Ajanvaraus arkisin klo 9-16
0400405153tai
elina.korpela@kaitamo.fi


Sari Lång
Jyväskylä
sari.lang@gmail.com


Satu Mäenpää
samaenpaa@suomi24.fi
kirjalliset tulkinnat


Kirsti Forstén
Kirjalliset enkelitulkinnat.
Etänä enkeli- ja energiahoidot
valoista@gmail.com


Marjut Ristolainen
marjut.ristolainen@gmail.com


Nanna
nanna.tiihonen@gmail.com
Kirjalliset Enkelitulkinnat


Satu Heikki
satu.heikki@outlook.com


Tuulia
Kirjalliset Enkelitulkinnat
enkelitulkinnat@gmail.com


Riina Tuulia
Kirjalliset tulkinnat
angel.energy6@gmail.com


Virpi Piri
Oulun alue
Enkelitulkinnat puhelimella, skypellä tai kirjallisena
Enkelihoidot lähi- tai kaukohoitona
www.hoitohuonejaspis.fi
hoitohuonejaspis@gmail.com
044 – 975 0059


Maija-Sofia Tuomisto
kirjalliset enkelitulkinnat
Tampere
Alice.11584@gmail.com


Eija Rahman
Tulkinnat kirjallisena ja enkelihoidot kaukohoitona
eija.rahman@outlook.com


Heli Kinnunen
Puolanka
tulkinnat kirjallisesti ja puhelimitse sekä tulkinnallinen vuosikalenteri
Etänä ja paikan päällä tehtävät enkelihoidot
kinnunen.helisusaanna@gmail.com


Riikka Kupila
www.riikanpuoti.fi


Marita Elomaa, Sjk
Enkelienergiahoidot yrityksessäni tai etänä,
Kirjallinen enkelikanavointi, Enkelitulkinta puhelimitse
www.hieronta-spahoitolamarel.fi
marelomaa@outlook.com
p. 045-6336119


Ulla
Enkelitulkinnat puhelimitse sekä kirjallisesti
ulla.kontola@gmail.com


Anu Parkkisenniemi
aapee15@gmail.com
Puh. 040 729 8538
Enkelitulkinnat kirjallisena ja puhelimitse


Jenna Pesonen
enkeliposti3@gmail.com


Katja Stolt
Enkelitulkinnat kirjallisena ja puhelimitse, myös Enkelihoidot
p. 0405772745
katja.stolt@pp2.inet.fi
Yläne


Birgitta Hellsten
Kirjalliset tulkinnat
hbirgitta.hellsten@gmail.com


Päivi Remes
Kirjalliset tulkinnat
enkeleidenposti@gmail.com


Ingrid Torbeluts
(Tulkinnat myös viroksi)
innux26@gmail.com
0465984395


Irina Bekker
ippe.beksu@gmail.com
0445992250


Anne Rajala
045 1356378
light.to.yuor.life@luukku.com


Elina Lahikainen
Kangasniemi
elina.lahikainen@outlook.com
p. 040 529 5480


Tuija Juvonen
Kirjallisia Enkelitulkinta kanavointeja
tuijam.juvonen@somero.salonseutu.fi


Ann-Christine Hellman
kultainentie@outlook.com
045 6388075


Marja
Via Alma
www.viaalma.fi


Pirita Seppälä
www.enkelinapu.fi


Tiina Kyrkkö
p. 040 562 5558
tiina.kyrkko@gmail.com


Mira Riikonen
Mikkeli
p. 044-9777973
www.facebook.com/kristallinvoima


Piia Anttila
Viestien kanavoinnit
valkoisenliekinvoima.fi
valkoisenliekinvoima@gmail.com
040-513 0851


Mia Pennanen
p. 045 601 59 55
tahtitaivaanalla@gmail.com

Mari Kaleva
kalevamari@gmail.com
050-3584397
Tampere


Marjut Eskola
044 2034 111 ja
marjutee@gmail.com


Kati Piilikangas
Tampere
050-5996536

niemi.kati@gmail.com


Siiri Priimägi
siiri61@gmail.com